Оголошення про проведення громадського обговорення на тему: “Проєкт Стратегії розвитку Варковицької територіальної громади на період до 2027 року”

11.12.2023

Оголошення

про проведення громадського обговорення на тему: “Проєкт Стратегії розвитку Варковицької територіальної громади на період до 2027 року”

Відповідно до розпорядження сільського голови про проведення громадського обговорення на тему: «Проєкт Стратегії розвитку Варковицької територіальної громади на період до 2027 року» (далі — Стратегія) проводиться громадське обговорення проєкту Стратегії розвитку Варковицької територіальної громади на період до 2027 року.

Під час консультацій, спрямованих на знайомство з думкою громадськості щодо проєкту Стратегії, ми розраховуємо на зауваження, коментарі та пропозицій, які дозволять доповнити або розширити конкретні заходи виконання Стратегії.

Нам важливо почути думки кожного мешканця громади, який хоче долучитись до публічного громадського обговорення, з приводу стратегічного аналізу, стратегічних напрямів та цілей, що визначені у Документі -https://varkovsr.gov.ua/documents/proekt-stratehiya-rozvytku-varkovytskoyi-terytorialnoyi-hromady-na-period-do-2027-roku

Також основна інформація розміщена на офіційному сайті громади у рубриці «Стратегія розвитку Варковицької громади» - https://varkovsr.gov.ua/stratehiya-rozvytku-varkovytskoyi-hromady .

Просимо Вас подати свої зауваження шляхом надання письмових зауважень і пропозицій за адресою: 35612, Рівненська обл., Дубенський р-н., с. Варковичі, вул. Шевченка, 15, email: e-mail:varkovsr@ukr.net, тел.: (03656) 73-1-60 із зазначенням контактних даних, згідно з Додатком до 04 січня 2022 року.

У подальшому всі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані робочою групою в єдиний документ та передані на розгляд сесії Варковицької сільської ради для затвердження.

Варковицька сільська рада

Додаток

Зауваження та пропозиції до проєкту Стратегії розвитку Варковицької територіальної громади на період до 2027 року

Порядковий номер /розділ Стратегії

Пропозиції/ зауваження до проєкту Стратегії

Обґрунтування пропозиції/зауваження

Контакті дані : ______

Номер тел;_____

Ел.пошта_______

Поділитися: