Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

04.12.2023

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Відповідно до ст. 5, ст 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Варковицька сільська рада Дубенського району Рівненської області (далі - Замовник) повідомляє про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування (далі - Звіт) “Стратегія розвитку Варковицької територіальної громади на період до 2027 року” (далі - ДДП).

1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Повна назва документа: “Стратегія розвитку Варковицької територіальної громади на період до 2027 року” (далі - ДДП).

Стратегія розвитку Варковицької територіальної громади на період до 2027 року (далі – Стратегія) – це основний документ планування економічного, соціального та екологічного розвитку громади.

В основу Стратегії покладено концепцію сталого розвитку, яка передбачає гармонійний розвиток економічної, соціальної та екологічної складових громади. Стратегія відповідає пріоритетам державної регіональної політики, підвищення рівня конкурентоспроможності регіонів та ефективне управління у сфері регіонального розвитку.

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Замовник.

3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:
а) дата початку та строки здійснення процедури

Дата початку процедури громадського обговорення Звіту про СЕО - 05.12.2023р. Термін процедури громадського обговорення становить 30 днів, тобто з 05.12.2023р по 04.01.2024р.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо)

Шляхом надання письмових зауважень і пропозицій Замовнику за адресою: 35612, Рівненська обл., Дубенський р-н., с. Варковичі, вул. Шевченка, 15, email: e-mail:varkovsr@ukr.net, тел.: (03656) 73-1-60.

в) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Замовник, за адресою: 35612, Рівненська обл., Дубенський р-н., с. Варковичі, вул. Шевченка, 15, email: e-mail:varkovsr@ukr.net, тел.: (03656) 73-1-60.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Замовник, за адресою: 35612, Рівненська обл., Дубенський р-н., с. Варковичі, вул. Шевченка, 15, email: e-mail:varkovsr@ukr.net, тел.: (03656) 73-1-60.

Термін подання зауважень і пропозицій складають 30 днів, тобто з 05.12.2023р по 04.01.2024р.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Департамент екології та природних ресурсів Рівненської ОВА - https://www.rv.gov.ua/departament-ekologiyi-ta-prirodnih-resursiv та Замовник.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Відсутня

Звіт про стратегічну екологічну оцінку ДДП доступний за посиланням на офіційному сайті Варковицької сільської ради - https://varkovsr.gov.ua/

Поділитися: