Проекти рішень, що будуть розглянуті на черговій сесії Варковицької сільської ради в червні 2021 року

Проекти рішень, що будуть розглянуті на черговій сесії Варковицької сільської ради в червні 2021 року
Проекти рішень сесії Варковицької сільської ради
Проекти рішень, що будуть розглянуті на черговій сесії Варковицької сільської ради в червні 2021 року

проект

УКРАЇНА

Варковицька сільська рада

ДУБЕНСЬКОГО району РІВНЕНСЬКОЇ області

ВоСЬМЕ скликання

( сесія)

рішення

2021 року

Про затвердження порядку

денного пленарного засідання

восьмої сесії восьмого скликання

Варковицької сільської ради

Відповідно до ст. 26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ” , сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

Затвердити порядок денний пленарного засідання восьмої сесії восьмого скликання Варковицької сільської ради в такій черговості :

 1. Про затвердження Положення та встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Варковицької сільської ради.

 2. Про затвердження Положення та встановлення ставок і пільг із сплати земельного податку на території Варковицької сільської ради.

 3. Про затвердження Положення та встановлення розміру ставок єдиного податку на території Варковицької сільської ради.

 4. Про затвердження Положення та встановлення ставки транспортного податку на території Варковицької сільської ради.

 5. Про затвердження Положення та встановлення ставки туристичного збору на території Варковицької сільської ради.

 6. Про затвердження розпоряджень сільського голови виданих у міжсесійний період.

 7. Про внесення змін до структури та штатного розпису Варковицької сільської ради на 2021 рік.

 8. Про внесення змін до бюджету Варковицької сільської ради.

 9. Про передачу земельної ділянки у власність гр. Якуті Т.О. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка).

 10. Про передачу земельної ділянки у власність гр. Янчар В.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка).

 11. Про передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.Пашко М.М.

 12. Про передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.Бекеша В.О.

 13. Про передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

 14. Про передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

 15. Про передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) гр. Максимчук В.С. Грицюку В.М.

 16. Про передачу земельної ділянки у власність гр.Манилюку В.С. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка).

 17. Про передачу земельної ділянки у власність гр.Сверблюку М.І. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка).

 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр..Оксенчука В.П. щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 19. Про передачу земельної ділянки у власність гр.Новосадюку Г.М. для ведення особистого селянського господарства.

 20. Про переачу земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Меткому М.О.

 21. Про переачу земельної ділянки у власність гр.Манилюку В.С. для ведення особистого селянського господарства.

 22. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. Новосадюк Н.В.. для ведення особистого селянського господарства.

 23. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. Михлику Г.А. для ведення особистого селянського господарства.

 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр.Поважук Г.І. щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства.

 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр..Оксенчука В.П. щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства.

 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр.Метешка П.І. щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства.

 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою.

 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою.

 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою.

 30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою гр.Оленічу В.В.

 31. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, що надається у власність шляхом викупу.

 32. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

 33. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

 34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Гончарук С.В.

 35. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр..Семеновській І.Б.

 36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ющишину А.О.

 37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Олексійчук Л.В.

 38. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Денищук М.М.

 39. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Власюк В.А.

 40. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Дідур С.М.

 41. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою гр..Балаушка Б.О. щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 42. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою гр..Васильчука В.І. щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства.

 43. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою гр.Джус М.Т. щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 44. Про проведення інвентаризації масивів земель сільськогосподарського призначення.

 45. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Білоус М.І.

 46. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Вознярському Ю.П.

 47. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Жовклому Ю.Г.

 48. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Юрковському О.Г.

 49. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Рухер Ю.І.

 50. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Рухер Л.І.

 51. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Андрійчук Л.В.

 52. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Андрійчук Ю.В.

 53. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.Андрійчук Ю.В.

 54. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Дем’яновичу О.В.

 55. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Дем’яновичу В.П.

 56. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сільського населеного пункту Жорнів Варковицької сільської ради Дубенського району Рівненської області

 57. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сільського населеного пункту Сатиїв Варковицької сільської ради Дубенського району Рівненської області

 58. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сільського населеного пункту Дядьковичі Варковицької сільської ради Дубенського району Рівненської області

 59. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сільського населеного пункту Олибів Варковицької сільської ради Дубенського району Рівненської області

 60. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сільського населеного пункту Маяки Варковицької сільської ради Дубенського району Рівненської області.

 61. Про депутатські звернення.

 62. Різне.

Сільський голова Юрій ПАРФЕНЮК

Повний текст

Документ опубліковано 16 травня 2022
Детальніше