Проекти рішень, що будуть розглянуті на черговій сесії Варковицької сільської ради в травні 2021 року

Проекти рішень, що будуть розглянуті на черговій сесії Варковицької сільської ради в травні 2021 року
Проекти рішень сесії Варковицької сільської ради
Проекти рішень, що будуть розглянуті на черговій сесії Варковицької сільської ради в травні 2021 року

проект

УКРАЇНА

Варковицька сільська рада

ДУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

( сесія)

РІШЕННЯ

2021 року

Про затвердження порядку

денного пленарного засідання

сьомої сесії восьмого скликання

Варковицької сільської ради

Відповідно до ст. 26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ” , сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

Затвердити порядок денний пленарного засідання сьомої сесії восьмого скликання Варковицької сільської ради в такій черговості :

1. 1. Про затвердження проекту рішення «Про затвердження Положення та встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Варковицької сільської ради».

2. Про затвердження проекту рішення «Прозатвердження Положення та встановлення ставок і пільг із сплати земельного податку на території Варковицької сільської ради»

3. Про затвердження проекту рішення «Про затвердження Положення та встановлення розміру ставок єдиного податку на території Варковицької сільської ради»

4. Про затвердження проекту рішення «Про затвердження Положення та встановлення ставки транспортного податку на території Варковицької сільської ради».

5. Про затвердження проекту рішення «Про затвердження Положення та встановлення ставки туристичного збору на території Варковицької сільської ради».

6. Про надання матеріальної грошової допомоги на поховання Остапчук Л.О.

7. Про затвердження Положень про проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр” Варковицької сільської ради Дубенського району Рівненської області”.

8. Про оголошення конкурсу на посаду директора комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр” Варковицької сільської ради Дубенського району Рівненської області”.

9. Про затвердження проекту землеустрою гр.Поліщука О.В. щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр.Камінської Л.О. щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

11. Про затвердження проекту землеустрою гр.Камінської Л.О. щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

12.Про затвердження проекту землеустрою гр.Ляліна Ю.В. щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр.Лук’янчук Н.Т. щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), для ведення особистого селянського господарства.

14. Про передачу земельної ділянки у власність гр.Новосадюку Г.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

15. Про передачу земельної ділянки у власність гр.Семенчуку В.Л. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

16. Про передачу земельних ділянок у власність гр.Семенчуку В.Л. для ведення особистого селянського господарства.

17. Про надання дозволу гр.Антоновій О.І. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Лясковець А.П.

19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Лясковець В.І.

20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр..Рухер Г.Ю.

21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Гончарук В.П.

22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою гр..Поліщук В.М. щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства .

23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою гр..Поліщук В.М. щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

24. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в оренду гр.Стрибчуку В.В., Цвику С.А. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в с.Варковичі.

25. Різне.

Сільський голова Юрій ПАРФЕНЮК

Повний текст

Документ опубліковано 16 травня 2022
Детальніше